İyi ki.

İyi kilerle dolu koskoca 5 yıl.
Uzun araştırmalar, deneme yanılmalar ile başladığımız bu yolda sizlerin de güveni ve desteği ile birçok hobi malzemesini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.
%100 pamuk ipler, ahşap boncuklar, aydınlatma temel malzemeleri, metal aksesuarlar ve makromeye dair bulabileceğiniz tüm malzemeleri stoklu olarak bulundurmaktayız.

Amacımız

1. Kalite ürünler ve işlevsellik açısından en üst düzeyde malzemeleri sizlere üretimini yaparak 1. elden sunmak. Sizin fikir ve eleştirileriniz bizi daha çok çalışmaya ve araştırmaya yönlendirecektir.Yeniliklere her zaman kapımız açık.
Klasik rutin bir çalışma asla bize göre değil. Yanımızda olmanız desteğiniz ve güveniniz bize her şeyden çok güç verecektir. Tecrübelerimizden başlıyoruz.

“Yeniden başlamaktan korkma bu sefer sıfırdan değil tecrübelerden başlıyorsun” - Bilge Kişi

Kendi hikayemizi kendimiz yazmak için buradayız. İstanbul’da bulunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı e-ticaret sitemizden yapılan alışverişleriniz içinde aynı özeni göstermeye devam edeceğiz. Siparişlerinizi en kısa sürede (her zamanki gibi) sizlere ulaştırmak için stoklarımız hazır. Hobileri ile hayata tutunan tüm kadınların ve de erkeklerin yanında olacağımıza söz veriyoruz. Bize güvenen değer veren müşterilerimiz için kurduğumuz satış sitesinde beklentilerinize cevap vermek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz Hep birlikte inanıyoruz ki daha çok yeniliklerle beraber kapı açacağız.

Sevgi ve saygıyla.
Gülbin Demirel Ahmet Demirel.